Aktualności

Bądź na bieżąco z naszą ofertą

„Jedź bezpiecznie”- szczegóły III edycji akcji

„Jedź bezpiecznie”- szczegóły III edycji akcji

4 listopada 2015

Akcja „Jedź bezpiecznie” przebiega w dniach 15.10.2015- 14.11.2015. Taki, a nie inny czas akcji został wybrany ze względu na wzmożony ruch na drogach w tym okresie oraz zmiany warunków atmosferycznych na mniej sprzyjąjące kierowcom.

Głównymi patronatami akcji są Organika S.A., pomysłodawca przedsięwzięcia oraz sieć warsztatów samochodowych- Euromaster.

Podczas akcji, kierowcy mogą dokonać bezpłatnego sprawdzenia stanu płynu hamulcowego. Natomiast o zaletach wymiany płynów eksploatacyjnych oraz ich wpływie na bezpieczeństwo jazdy opowiadali organizatorzy akcji podczas konferencji prasowej. Sama konferencja cieszyła się ogromnym zainteresowaniem, znacznie większym niż w roku poprzednim.

Patronatami miedialnymi akcji są m.in. Onet, Suto Świat, Top Gear, co miało wpływ na rozgłos medialny wydarzenia, a hasło przewodnie brzmi: „Nie ważne, jak szybko jedziesz, ważne jak szybko sie zatrzymasz”.

My, jak najbardziej popieramy takie wydarzenia. Mamy nadzieję, ze tegoroczna edycja akcji, chociazby w małym stopniu, zwiększy świadomośc kierowców i przyczyni się do tego, ze na naszych drogach bedzie bezpieczniej.

Źródło:http://paliwa.pl/strona-startowa/archiwum/ruszyla-iii-edycja-akcji-jedz-bezpiecznie

Zobacz też inne nasze produkty

Masz pytania? Chętnie odpowiemy!

  Imię i nazwisko

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Lokalizacja

  Treść wiadomości

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Petroleo DMS sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, przy ul.Słubickiej 18 w celu odpowiedzi na zapytanie za pomocą poczty elektronicznej i/lub telefonu. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się na stronie polityki prywatności.

  Wyrażam zgodę:

  Kontakt Biuro

  Petroleo Diesel Management System Sp. z o.o.
  ul. Słubicka 18, 53-615 Wrocław

  e-mail: biuro@petroleo.pl