Aktualności

Bądź na bieżąco z naszą ofertą

Międzynarodowe Targi Paliwowe- Wrocław 2015 – krótka relacja z targów

Międzynarodowe Targi Paliwowe- Wrocław 2015 – krótka relacja z targów

15 czerwca 2015

Kilka dni temu z podekscytowaniem pisaliśmy o Międzynarodowych Targach Paliwowych, które miały miejsce 10-go oraz 11-go czerwca 2015. Dziś natomiast, po ostudzeniu emocji, chcielibyśmy zdać krótką relację z przebiegu tego wydarzenia.

Uroczyste otwarcie Targów miało miejsce 10- go czerwca o godzinie 10:00.


11

Od godziny 10:00 do 18:00 miały miejsce spotkania, zarówno, przy specjalnie przeznaczonych i przygotowanych stoiskach, jak i w strefie networkingowej.

Dużym zainteresowaniem cieszyły się szkolenia dotyczące branży paliwowej, które miały miejsce pierwszego i drugiego dnia.

Należy także wspomnieć o bankiecie, który odbył się 10-go czerwca. Podczas gali wręczono nagrody zwycięzcom konkursów organizowanych w ramach Targów, a uczestnicy mogli odpocząć przed kolejnym dniem targowym.

Chcielibyśmy gorąco podziękować za wszystkie wizyty, które złożyli nam Państwo podczas dwóch dni targowych. Niezmiernie nam miło, że system i rozwiązania, które proponujemy cieszyły się tak ogromnym zainteresowaniem.

Podziękowania kierujemy również do organizatorów za doskonałe przygotowanie targów.

Z niecierpliwością czekamy na kolejne, tego typu, wydarzenia.

Zobacz też inne nasze produkty

Masz pytania? Chętnie odpowiemy!

  Imię i nazwisko

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Lokalizacja

  Treść wiadomości

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Petroleo DMS sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, przy ul.Słubickiej 18 w celu odpowiedzi na zapytanie za pomocą poczty elektronicznej i/lub telefonu. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się na stronie polityki prywatności.

  Wyrażam zgodę:

  Kontakt Biuro

  Petroleo Diesel Management System Sp. z o.o.
  ul. Słubicka 18, 53-615 Wrocław

  e-mail: biuro@petroleo.pl