O firmie

Łączymy wiele fragmentów , które występują zazwyczaj osobno, w jeden zbiór.

Naszym produktem jest System informatyczny do zarządzania gospodarką paliwową. Obszarem zarządzania jest magazyn paliwa (ON) oraz AdBlue czyli cieczy, których własności fizykochemiczne wymagają od użytkownika kontroli. Jedną z własności fizycznych oleju napędowego jest zmiana gęstości w jednostce objętości z uwagi na zmianę temperatury. Jest ona na tyle duża, że dla ewidencji tankowań wpływa znacząco na gospodarkę paliwową w przedsiębiorstwie a w konsekwencji straty przedsiębiorstwa! AdBlue wymaga z kolei od użytkownika kontroli jego temperatury i utrzymanie magazynu w przedziale pomiędzy – 7 st C / + 28 st C. Niezachowanie wymogów może doprowadzić do awarii pojazdu oraz narazić użytkownika na koszty z uwagi na korzystanie z niepełnowartościowego AdBlue, ponieważ straciło ono swoje właściwości z uwagi na zmianę składu! Działamy w sposób kompleksowy oferując pełną wiedzę na temat Twojego paliwa i AdBlue.

Dostarczamy SYSTEM zarządzania paliwem!

Chcemy, aby marzenie o własnej Diesel Stacji było możliwe dla każdego, dając jednocześnie wymierne korzyści finansowe, satysfakcję i oszczędność czasu.  Nie sprzedajemy paliw, a nasi klienci pozostają niezależni w zakresie wyboru dostawcy. Przyczyną naszego sukcesu jest innowacyjne urządzenie i oprogramowanie zarządzające Twoją własną stacją.

Celem nadrzędnym oferty i genezą powstania produktu Diesel Stacja jest ograniczenie kosztów paliwa oraz wygodna, skuteczna i efektywna gospodarka paliwem w przedsiębiorstwach i firmach, które posiadają własny park maszynowy i flotę pojazdów.

Oferta jest alternatywą, odpowiedzią na zapotrzebowanie na tańszą i skuteczną gospodarkę paliwem. Na temat zbiorników, dystrybutorów, układów pomiarowych, systemów zarządzania paliwem posiadamy obszerną wiedzę. Zarówno w obszarze technicznym jak i w zakresie obowiązujących przepisów.

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko:
Przedstawiciel handlowy

Dzięki Petroleo
generujesz oszczędności

Własna Diesel Stacja otwiera drogę do hurtowego zamawiania paliw, a dzięki systemowi DMS dokładnie wiesz ile paliwa znajduje się w zbiorniku i jakie jest jego zużycie.

Chcesz wiedzieć
ile możesz zaoszczędzić?

Skontaktuj się z nami

Nasza misja

Misją Petroleo jest dostarczanie nowoczesnych rozwiązań z zakresu zarządzania gospodarką paliwową i flotą aut. Dzięki temu zapewniamy Klientowi kompleksowe rozwiązanie, w skład którego wchodzi : „Diesel Stacja” (zbiornik), System Zarządzania DMS (terminal rejestrująco-kontrolny zdarzeń) i platforma do hurtowego zakupu paliw, Ad Blue i innych. Petroleo bazuje na doświadczeniach swoich pracowników, którzy jako wieloletni eksperci i konsultanci współtworzyli rynek mobilnych stacji paliw w Polsce. Nasze doświadczenie pozwoliło stworzyć ofertę łączącą walory własnej stacji paliwowej i unikatowego systemu informatycznego zarządzania gospodarką paliwową, flotą samochodową oraz jej użytkownikami.

Masz pytania? Chętnie odpowiemy!

  Imię i nazwisko

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Lokalizacja

  Treść wiadomości

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Petroleo DMS sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, przy ul.Słubickiej 18 w celu odpowiedzi na zapytanie za pomocą poczty elektronicznej i/lub telefonu. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się na stronie polityki prywatności.

  Wyrażam zgodę:

  Kontakt Biuro

  Petroleo Diesel Management System Sp. z o.o.
  ul. Słubicka 18, 53-615 Wrocław

  e-mail: biuro@petroleo.pl