Aktualności

Bądź na bieżąco z naszą ofertą

Targi Paliwowe 2015 – Stacja i Biznes Przyszłości

Targi Paliwowe 2015 – Stacja i Biznes Przyszłości

29 maja 2015

W dniach 10-11 czerwca we wrocławskiej Hali Stulecia, przy ul. Wystawowej 1, odbęda się Targi Paliwowe, w których udział wezmą przedstawiciele rynku hurtowego oraz detalicznego.

W pierwszym dniu Targów odbędzie się szkolenie dotyczące prawno-podatkowych aspektów prowadzenia stacji paliw. Natomiast kolejnego dnia można będzie wziąć udział w szkoleniu pt.”Optymalna Stacji Paliw”.

Zdecydowanie, najbardziej wyczekiwaną imprezą targów będzie V Spotkanie Branży Petrochemicznej – Polski Rynek Paliwa (11 czerwca). Jest to, powtarzająca się od 2004 roku, impreza konferencyjna. Do tej pory udział w imprezie wzięło ponad 500 firm z branży paliwowej.
Konkurs targowy

Z pewnością wielu uczestników nie może się doczekać konkursu branżowego, podczas którego nagrodzone zostaną najlepsze nowoczesne usługi i produkty.

Wystawa czynna będzie:
w czwartek, godz. 10:00-18:00 oraz
w piątek w godz. 10:00-18:30.

My również tam będziemy!
Zapraszamy!

(źródło: portal internetowy gazeo.pl, http://gazeo.pl/wiadomosci/Nowe-Miedzynarodowe-Targi-Paliwowe-Stacja-i-Biznes-Przyszlosci,wiadomosc,8461.html dostęp 29.05.2015)

Zobacz też inne nasze produkty

Masz pytania? Chętnie odpowiemy!

  Imię i nazwisko

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Lokalizacja

  Treść wiadomości

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Petroleo DMS sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, przy ul.Słubickiej 18 w celu odpowiedzi na zapytanie za pomocą poczty elektronicznej i/lub telefonu. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się na stronie polityki prywatności.

  Wyrażam zgodę:

  Kontakt Biuro

  Petroleo Diesel Management System Sp. z o.o.
  ul. Słubicka 18, 53-615 Wrocław

  e-mail: biuro@petroleo.pl